Najlepší španielsky seriál

Španielsko má bohatú históriu produkcie vysoko kvalitných televíznych seriálov, ktoré získali medzinárodnú uznanie a popularitu. Od drsných kriminálnych drám po srdcervúce komédie, Španielsko má niečo pre každého diváka. Tu sú nejaké z najlepších televíznych seriálov z Španielska, ktoré by ste rozhodne mali vidieť:

 

La Casa de Papel

Tento kriminálny dramatický seriál sa odohráva v Madride a sleduje skupinu zručných zlodejov, ako plánujú a uskutočňujú zložitú lúpež na Španielskej kráľovskej minci. S silnými výkonmi, tesnými dejovými líniami a vysokými stávkami je „Money Heist“ must-see pre fanúšikov žánru.

 

Vis a Vis

Tento väzenie drama sleduje príbeh Macareny, mladú ženu, ktorá je odsúdená na sedem rokov v vysokej bezpečnosti väzenia za podvod. Seriál skúma témy prežitia, dynamiku moci a účinky väzenia na väzňov aj dozorcov.

 

Paquita Salas

Tento komediálny seriál sleduje Paquitu Salas, talentového agenta, ktorý sa snaží udržať svoju agentúru nad vodou v krutom svete showbiznisu. S ostrým vtipom, zapamätateľnými postavami a jedinečným vizuálnym štýlom je „Paquita Salas“ must-see pre fanúšikov komédie.

 

El Tiempo Entre Costuras

Tento historický seriál sa odohráva v 30. rokoch minulého storočia a rozpráva príbeh Siry Quirogovej, krajčírky, ktorá sa zaplete do medzinárodnej špionáže a intrigy. S krásnymi kostýmami, dych vyrážajúcimi lokalitami a strhujúcim dejom je „Čas medzi“ napínavým a zaujímavým pozeraním.

 

Ministerstvo času (El Ministerio del Tiempo)

Tento sci-fi seriál rozpráva príbeh tajného vládneho úradu, ktorého úlohou je chrániť časovú osu a zabrániť zmenám v dejinách. S jedinečnou premisou, zaujímavými postavami a vysokými stakes je „Ministerstvo času“ nevyhnutným pozeraním pre fanúšikov žánru.

 

Všeobecne platí, že Španielsko má bohatú kolekciu skvelých televíznych seriálov, ktoré stoja za to vyskúšať. Od kriminálnych drám po komédie až po sci-fi, tu nájde niečo každý divák. Ak hľadáte svoju ďalšiu televíznu posedlosť, určite vyskúšajte tieto španielske seriály.