Kurzy španielčiny pre firmy

Kurzy španielčiny pre firmy

Konkurencieschopnosť podnikov závisí od prípravy ich zamestnancov v základných oblastiach, ako je napríklad jazykové vzdelávanie.

Náš program španielčiny pre firmy pripravuje ľudí, ktorí sa potrebujú naučiť španielsky jazyk ako nástroj pre svoju profesionálnu prácu.

Tento program uľahčuje interakciu medzi spolupracovníkmi v priateľskom, profesionálnom prostredí so zaručenými výsledkami.

KONTAKTUJ NÁS

Zavolajte nám

Skype: linguarte.linguarte
Telefón: + 421 908 859 404

Napíšte nám

E-mail: contact@linguarte.sk
Facebook: facebook.com/linguartesk

Adresa

Michalská 18-20
811 01  Bratislava

PRIHLÁSTE SA DO NAŠICH KURZOV ŠPANIELČINY!

Jedinečný program pre vašu spoločnosť

Naše kurzy španielčiny sú prispôsobené jedinečným potrebám každej spoločnosti.

Vytvoríme individuálny španielsky program podľa tém a cieľov spoločnosti.

Náš program španielčiny sa opiera o Spoločný európsky referenčný rámec pre jazyky.

Ukážková hodina

Kurzy španielčiny pre firmy zahŕňajú bezplatnú ukážkovú hodinu.

Na tejto bezplatnej lekcii španielčiny sa hodnotí úroveň účastníkov.

V ukážkovej lekcii je tiež ukázané, ako funguje naša metodika výučby.

Pravidelné monitorovanie vzdelávania

Naši profesori a tím dohliadajú na plnenie cieľov kurzov.

Toto monitorovanie zabezpečuje pokrok žiakov v každej triede.

Spoločnosť má nepretržitý prístup k týmto informáciám a môže týždenne kontrolovať pokrok každej triedy španielčiny.

Hodnotenie pokroku

Naša škola vykonáva testy počas a na konci každého kurzu.

Každý účastník lekcií španielčiny je testovaný, aby sa zistil jeho pokrok.

Na konci každého kurzu sa spoločnosti doručí správa o výkone.

Flexibilné rozvrhy a spôsoby učenia.

Naše kurzy španielčiny sú flexibilné podľa potrieb spoločnosti.

Výučba španielčiny môže prebiehať dopoludnia alebo popoludní.

Môžu sa konať aj osobne v kanceláriách spoločnosti alebo online.

NAŠI UČITELIA ŠPANIELČINY

Naši učitelia sú rodení hovoriaci a pochádzajú z rôznych španielsky hovoriacich krajín. Naši učitelia pochádzajú zo Španielska, Strednej a Južnej Ameriky. Všetci naši učitelia majú bohaté skúsenosti s výučbou španielčiny. Všetkých spája veľká motivácia a láska k rodnému jazyku a kultúre. A veľmi sa o ne chcú s tebou podeliť!

ČO HOVORIA NAŠI KLIENTI

  • Hodiny boli naozaj prínosné. Vyučovacia metóda je najmä konverzácia, ale keď som potrebovala, venovali sme sa gramatike. Na hodinách sme sa veľa rozprávali, o témach, ktoré som si zvolila ja alebo o témach aktuálnych a navyše som vždy dostala novú slovnú zásobu, ktorá bola naozaj bohatá. Hodiny sú absolútne prispôsobené potrebám študenta. Už po pár týždňoch bolo vidieť zlepšenie. Atmosféra bola veľmi priateľská, vždy som odchádzala s úsmevom na tvári a s pocitom, že som sa naučila veľa nových vecí.
  • Je leto a na prázdninách už môžem komunikovať španielsky! Len nedávno som začala s hodinami v Linguarte, ktorá využíva svoju vlastnú efektívnu metódu výučby, ale už teraz cítim svoj pokrok. A najlepšie na tom je, že je to zábava. V Linguarte nestrácate svoj čas vypĺňaním cvičení. Naozaj vám odporúčam študovať s Linguarte.
  • Španielský jazyk som sa musela učiť iba kvôli skúškam v škole. Avšak už po prvej lekcii v škole Linguarte som sa cítila motivovaná a schopná rozprávať po španielsky vďaka jej jednoduchej metóde. Po niekoľkých týždňoch som vedela rozprávať lepšie ako po dvoch rokoch učenia sa štandardnými metódami. Vďaka Linguarte teraz španielčinu milujem a najradšej by som ňou rozprávala celý čas. Skúste Linguarte a rozdiel uvidíte okamžite.

SPOLOČNOSTI, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME

NÁŠ ŠPANIELSKY BLOG

NAUČÍŠ SA ŠPANIELČINU PROSTREDNÍCTVOM KULTÚRY.

Španielska a latinskoamerická kultúra je veľmi bohatá a rozmanitá.

Pozri si naše články, v ktorých sa dozvieš o jedle, hudbe, tanci, seriáloch a destináciách v Španielsku a Latinskej Amerike.

Slová podobné medzi ŠPANIELSKOM a SLOVENSKOM.

Ak ste hovorcom španielčiny študujúcim alebo žijúcim na Slovensku, alebo ak ste Slovák žijúci v španielsky hovoriacej krajine, pravdepodobne ste počuli niektoré slová vo vašom rodnom jazyku, ktoré majú úplne iný význam. Dnes v Linguarte sa pozrieme na niektoré slová, ktoré znejú rovnako alebo podobne v slovenčine a španielčine, ale majú veľmi odlišné významy. Začnime! […]

Najlepšie pláže vo Španielsku

Španielsko je domovom niektorých najkrajších a najikonickejších pláží na svete. Od krištáľovo čistých vôd a bielych piesočnatých pláží Balearských ostrovov po hrdzavé pobrežie Kantábrijského mora, je tu pláž pre každého cestovateľa v tejto rozmanitej a živej krajine. Tu je niekoľko z najlepších pláží, ktoré si môžete v Španielsku pozrieť:   Playa de Ses Illetes, Formentera […]

Ako pripraviť Gazpacho

Gazpacho Andaluz, tiež známe ako andalúzska gazpacho, je osviežujúce a chutné studené polievka, ktorá pochádza z andalúzskej oblasti Španielska. Je pripravená z kombinácie čerstvých zeleniny, ako sú paradajky, papriky, uhorky a cibuľa, a je ochutená cesnakom, octom a olivovým olejom. Gazpacho sa zvyčajne podáva vychladené, čo z nej robí ideálne letné jedlo na horúci deň. […]